U17: FK Teplice vs. Dynamo Č.Budějovice 3:0

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE DOROST U 17 - STŘEDA 07.11.2018

FK Teplice U17        vs.       SK Dynamo Č.B. U17

3:0 (3:0)

Branky Teplic:  02´ K. Sinu ( as. P. Hural ),  25´ D. Procházka ( as. P. Hural ),  35´ P. Hural ( as. M. Vachoušek ).

Sestava Teplic: D. Zdeněk – J. Leder, J. Kovalčík ( 46´ R. Klepáček ), J. Kozák – V. Čermuš ( 46´ T. Huml ), K. Sinu, M. Dubnický ( 33´ M. Hadinec ), P. Hural ( 50´ R. Kibal ), J. Brezovský ( 46´ S. Kočka ) – M. Vachoušek, D. Procházka.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Zdeněk Igor - vedoucí.

Stadion: Vlašim - tráva.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Ve středu 7. 11. jsme odehráli přípravné utkání ve Vlašimi proti Českým Budějovicím. Pro nás důležitá a potřebná konfrontace s ligovým týmem a zároveň příjemné zjištění, že jsme i přes momentální účast ve skupině B České ligy dorostu konkurence schopní týmům z elitní skupiny A. S hrou našeho týmu jsem byl v průběhu celého utkání spokojen. V zápase jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Fungovalo nám postupné zakládání útoků, při zisku míče jsme co nejrychleji přecházeli do útočné fáze a tím jsme Budějovice často přečíslovali. Všichni naši hráči také poctivě pracovali směrem do defenzivy. V zápase jsme si vytvořili velké množství nebezpečných situací v pokutovém území Dynama a nakonec i dokázali vstřelit tři krásné branky. Musím pochválit celý tým, který neúnavně pracoval po celých 90 minut a proti kvalitnímu soupeři udržel čisté konto. Zároveň musím také vyzdvihnout výkony kluků, kteří nedostávali tolik prostoru na podzim v mistrovské soutěži. Jsem moc rád, že je jednoznačně vidět smysl naší každodenní práce a hlavně oprávněnost náročnosti, kterou klademe na všechny hráče v Teplicích."