U17: FK Teplice vs. 1.FK Příbram 6:2

Přátelské utkání - FK Teplice - dorost U17

Neděle 26.01.202014:00Stínadla UMT / Na Stínadlech 2796

6:2 (3:1)

Branka Teplic:   Vachoušek T.,  Šťáhlovský,  Hrdlička,  Vacek,  Bejček,  Pokorný.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Davida Šourka:

"Druhé přípravné utkání jsme sehráli proti tradičnímu soupeři z Příbrami. Jedná se o soupeře z nejvyšší soutěže a tak jsme se těšili na kvalitní konfrontaci. Hned od začátku zápasu se stanovilo výborné tempo a hrál se rychlý, ofenzivní fotbal jako v mistrovském utkání. Snažili jsme se hrát na míči a neustále si vytvářet šance a to se nám celkem dařilo a brzy jsme se dostali do vedení. Ovšem jak již v dřívějších zápasech například s Jabloncem nebo jinými soupeři, jsme nedokázali soupeře zlomit dalšími góly, i když jsme si šance vytvořili. I přes snížení soupeře jsme dobře zareagovali a dotáhli zápas do vítězného konce. Ocenil bych nasazení většiny hráčů a snahu o to nedostat gól. Naopak vytkl bych špatné finální řešení zejména v prvním poločase a úpadek naší hry ke konci zápasu, kdy jsme se již uspokojili výsledkem a naše hra ztratila tempo a kvalitu. Na závěr bych vyzdvihl výkony hráčů ročníku 2004, kteří nastoupili do zápasu a nezklamali jak v nasazení, tak v kvalitě.