U17: FK Teplice vs. 1.FK Příbram 2:3

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U17 - SOBOTA 26.01.2019

FK TEPLICE U17        vs.        1.FK Příbram U17

2:3 (1:1)

Branky Teplic:  34´ D. Procházka D. ( as. V. Čermuš ) -   74´ J. Kovalčík bez asistence ).

Sestava Teplic: L. Četverik – V. Čermuš, D. Köstl ( 46´ R. Kibal ), R. Klepáček, M. Hadinec ( 46´ M. Havel ) – J. Kovalčík – J. Leder ( 55´ D. Zrebnak ) M. Dubnický ( 64´ J. Orgon ) T. Cohla, S. Kočka – D. Procházka.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí.

Stadion: UMT / Stínadla.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " V dalším přípravném utkání jsme na ještě zčásti sněhem pokryté umělé trávě přivítali Příbram. První poločas nabídl velmi kvalitní fotbal, hra se přelévala z jedné strany na druhou, mužstva si vytvářela šance, ale brankáři byli většinou pozorní. Hosté se sice dostali do vedení, ale domácí Procházka hned vzápětí proměnil svůj samostatný únik a vyrovnal. Druhý poločas již moc fotbalu neukázal, hra by narušena střídáním, spoustou nepřesností i klouzavým terénem. Hosté v tu dobu byli lepší, měli více ze hry a zaslouženě nakonec dovedli zápas do vítězného konce."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jarmicha: " Odehráli jsme nejvydařenější utkání v přípravném období, vytvořili si spoustu nebezpečných situacích, které jsme nedokázali zužitkovat a rozhodnout. Od 50. minuty byl soupeř lepší týmem a zaslouženě vyhrál. Jsme ve fázi, kdy v podstatě budujeme nový tým, několik hráčů totiž nastoupilo do zimní přípravy s kategorií U19, několik hráčů zase má zdravotní problémy, a proto nemohli do dnešního zápasu zasáhnout. A tak zkoušíme nové hráče nebo naše stávající hráče na jiných postech. Nějaký čas budou kluci určitě potřebovat k aklimatizaci, ale věřím, že naskočí a do sezóny budeme připraveni. Musím poděkovat travařům za super odvedenou práci při přípravě hřiště."