ČLD U17 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 19.KOLO - NEDĚLE 31.03.2019

Sestava Teplic: 1 Četverik Lukáš - 4 Köstl David, 5 Kočka Stanislav ( 4 15 Brezovský Jan ), 6 Leder Jakub ( 46´ 16 Chaloupek Štěpán ), 7 Cohla Tobiáš, 8 Vachoušek Matyáš, 9 Procházka Dominik, 10 Klepáček Robert (K), 11 Dubnický Matyáš, 12 Čermuš Vojtěch, 14 Hadinec Milan ( 63´ 3 Kosinský Martin ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Igor Zdeněk - vedoucí.

Rozhodčí: Drábek Drahoslav - Valenta Jan, Morávek David.

Karty: bez karet.

Stadion: Ohrazenice - UMT.

Diváků: 40.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Za krásného počasí na trávníku s umělým povrchem ve velmi improvizované sestavě nastoupili tepličtí proti perníkářům z Pardubic. Ve 4. minutě se do obrovské šance dostal hostující Procházka, ale neproměnil, aby hned z protiútoku dostal domácí do vedení Pejcha - 1:0. Do konce prvního poločasu se nic nezměnilo a ani nic nenasvědčovalo tomu, že výsledek na konci zápasu bude takový jako nakonec je. Druhý poločas začal nátlakem hostů, kteří se hnali za vyrovnáním. Na jejich straně však docházelo ke zbytečným ztrátám, které bojovný tým dokázal trestat a skóre postupně narostlo až na konečných - 6:1."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Výsledek je pro naše kluky dost krutý. Je to pro ně zkušenost, že za chybí se platí. Soupeř byl maximálně efektivní a vyhrál zcela zaslouženě. My jsme působili ospalým dojmem bez energie - pro mě zamyšlení nad tréninkovým procesem v týdnu. Dalším faktorem, který ovlivnil vysledek utkání je absence hráčů , kteří jsou pro náš způsob hry důležití."