U17: FK Pardubice vs. FK Teplice 2:3np

ČESKÁ LIGA DOROSTU - ČLD U 17 B

11.kolo - neděle 20.10.2019 - 12:30 - Dolíček

2:2 (1:2) - (PK:5:6)

Branky Teplic: 6. V. Musil, 17. M. Bejček.

Sestava Teplic: M. Fiala - V. Musil, Š. Chaloupek, D. Köstl, J. Vacek, J. Leden ( 62. Š. Plicka ), M. Korselt, L. Jamrich, V. Pokorný, M. Bejček, D. Linda ( 68. T. Cohla ).

Realizační tým Teplic: Novák Radim - trenér, Šourek David - asistent a vedoucí, Wiednerová Klára - masér.

Rozhodčí: Brychta Ondřej - Vykopal Filip, Preclík Martin.

Stadion: Dolíček / tráva.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Radima Nováka:

" Měli jsme opět výborný vstup do zápasu, kdy jsme vstřelili branku a měli i další příležitosti, ale potom jsme soupeře trochu pustili do hry penaltou. Záměr do zápasu byl, že začneme aktivně presovat a občas budeme i v bloku od půlky což jsme si chtěli vyzkoušet. Tím se hra i optický srovnala. Do půle jsme ještě vstřelili branku opět po krásné akci a dorážce Chaloupkovi hlavičky Bejčkem. Druhá půlka byla co se hry týče vyrovnaná, oba soupeři se snažili o kombinační hru, ale bohužel dost často naráželi na nekvalitní terén. Soupeř vyrovnal po krásné přihrávce za obranu na 2:2 a při penaltách jsme měli pevnější nervy a výborného Fialu."