U17: FK Mladá Boleslav vs. FK Teplice 0:1

FK Mladá Boleslav U17 – FK Teplice U17 0:1 (0:0)

Branky FK Teplice U17 :

45´- Náhlovský ( as.Vopat ) - 0:1.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 : Blažek - Kafka, Burda, Náhlovský, Kányai - Knapík © - Vopat ( 74.Šmalcl ), Kováč, Lácha ( 56.Novák ), Jirkovský ( 79.Zerner ) - Baftijar ( 79.Šourek ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 50

Žluté karty : 41´ Para V. ( Boleslav ) - 73´ Kováč D. ( Teplice ).

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " Po dlouhé zimní přestávce jsme se představili na půdě Mladé Boleslavi. Začátek utkání i celý první poločas měli hosté častěji míč na kopačkách, lépe kombinovali a drželi střed hřiště. Šancí ale moc nebylo. Na straně hostů měl největší Knapík, jehož pohotová hlavička nechala vyniknout ještě pohotovějšího domácího brankáře. Na druhé straně se do velké šance dostal domácí útočník, který nevyužil zaváhání při nepovedeném odkopu Knapíka a z dobré pozice přestřelil. Druhý poločas začal průnikem Vopata po pravé straně, jehož střílený centr našel před bránou Náhlovského a bylo to 0:1. Domácí se od té doby hnali za vyrovnáním, ale pozorná defenziva hostů nedala domácím, až na několik standardních situací, žádný prostor k vyrovnání. Naopak to byli hosté, kteří hrozili. Hlavička Knapíka našla náruč pozorného domácího brankáře, průnik a přihrávku Kováče (konečně můžeme začít říkat starého známého Kováče) neusměrnil do branky Novák, jenž byl v situaci o chvilinku později. Poté šel dokonce Jarin Nováků sám na bránu, ale bohužel zvolil nejhorší řešení, jaké mohl a brankové skóre nenavýšil. Konec zápasu byl značně nervózní z obou stran, ale výsledek již zůstal neměnný."

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : "Blahopřeji klukům k dobrému výkonu, po celý zápas jsme byli odhodlaní a koncentrovaní a troufnu si říci, že vítězství je zasloužené. První poločas byl z naší strany lepší po stránce herní kvality, kombinace i držení míče. Druhý poločas již takový nebyl, paradoxně jsme v něm ale měli několik gólových šancí. Utkání mělo velmi dobré tempo, emoce i zdravě agresivní pojetí, jediné, co mu chybělo, bylo gólové koření."

Fotoalbum z mistrovského utkání s FK MLADÁ BOLESLAV prohlížejte ZDE.