U17: FK Meteor Praha vs. FK Teplice 1:3

P  Ř  Í  P  R  A  V  N  É     U  T  K  Á  N  Í

sobota 23.11.2019 - 10:00 - Bedřichovská / UMT

1:3 (1:1)

Branky Teplic:   Petretskyi, Cohla.

Realizační tým Teplic: Novák Radim - trenér, Šourek David - asistent a vedoucí.

Stadion: Bedřichovská / UMT.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Radima Nováka:

" Odehráli jsme na celkem špatné UMT dobrý přátelský zápas se soupeřem z extraligy, který je sice na posledním místě, ale prověrka to byla dobrá hlavně v podobě soubojů, důrazu soupeře a jeho kvalitních standardních situací z níž jsme obdrželi jedinou branku. První poločas byl z naší strany malinko pomalejší v kombinaci, ale přesto jsme si vypracovali 3 až 4 stoprocentní šance, které jsme bohužel neproměnili. V druhé půli se hráči vydali a byl jsem spokojený s jejich přístupem a kvalitou v poslední třetině hřiště. I když jsme opět mohli využít ještě více šancí. V zápase jsme chtěli vidět některé hráče na jiných postech a myslím, že někteří obstáli velmi dobře. V sobotu odehrajeme opět kvalitní zápas s Brnem na který se velmi těším a který nám opět ukáže jak jsme na tom."