U17: FK Jablonec vs. FK Teplice 1:0

ČLD U17 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 24.KOLO - NEDĚLE 05.05.2019

FK Jablonec U17             vs.             FK TEPLICE U17

1:0 (1:0)

Sestava Teplic: 1 Zdeněk Daniel - 4 Köstl David, 5 Havel Matěj, 6 Leder Jakub ( 62´ 8 Vachoušek Matyáš ), 7 Huml Tomáš ( 51´ 2 Brezovský Jan ), 9 Procházka Dominik, 10 Klepáček Robert, 12 Čermuš Vojtěch, 13 Kovalčík Jaroslav (K), 15 Lukáš Martin, 16 Cohla Tobiáš.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Pekař Eduard - Smoleňák Jakub, Klement Martin.

Karty:   ŽK 76´ Váňa ( Jablonec ).

Stadion: Mozartova / tráva.

Diváků: 30.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Na přírodním trávníku areálu Základní školy Mšeno v Jablonci jsme dobře vstoupili do utkání a nic nenasvědčovalo tomu, že zápas nakonec nezvládneme výsledkově. Na těžkém terénu se nám v první půli dařila postupná kombinace, ale chyběla nám větší kvalita v předfinální fázi, ve které jsme byli nepřesní, zbrklí a lehkovážní. Naopak domácí z minima vytěžili maximum a ujali se vedení v 21.minutě brankou Jana Hlouška, která byla nakonec v dnešním utkání brankou jedinou a zároveň i rozhodující. Druhý poločas již z naší strany nenabídl mnoho zajímavých situací, byli jsme hodně nepřesní v přechodové fázi a soupeř byl naopak pozorný do defenzivy a zároveň po celé utkání velmi bojovný. Závěr zápasu při snaze o vyrovnání byl z naší strany hodně nervózní, chyběla nám větší kvalita v předfinální fázi, nedokázali jsme si soupeře otevřít a vytvořit si tak vážnější brankovou příležitost."