U17: FK Dukla Praha vs. FK Teplice 0:3

ČESKÁ LIGA DOROSTU - ČLD U 17 B

7.kolo - neděle 22.09.2019 - 12:30 - Jirny

0:3 (0:2)

Branky Teplic: 22. Cohla, 35. Leden, 60. Bejček.

Sestava Teplic: 1 Charvát - 2 Šebor, 3 Chaloupek, 4 Köstl, 5 Vacek, 6 Cohla (K), 7 Korselt, 8 Jamrich ( 77. 15 Bucek ), 9 Pokorný ( 62. 14 Linda ), 10 Bejček ( 70. 12 Plicka ), 11 Leden ( 54. 13 Musil ).

Střídačka Teplic: 12 Plicka, 13 Musil, 14 Linda, 15 Bucek, 30 Četverik (B).

Realizační tým Teplic: Novák Radim - trenér, Šourek David - asistent a vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Wiednerová Klára - masér.

Rozhodčí: Janoch Marek - Štěrba Michal, Plzák Jakub.

Žluté karty Dukly: 56. Koula.

Žluté karty Teplic: 43. Cohla.

Stadion: Jirny.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Radima Nováka: " Věděli jsme zhruba jak soupeř hraje, že se snaží hrát fotbalově, přes středové hráče a proto jsme se snažili soupeře napadat už od jeho vápna a nepustit je tak do hry. Samozřejmě, že oni svojí kvalitu mají a tak se z našeho presinku někdy dostali a do nějaké střely nebo pološance se dostali. Nám pomohla úvodní branka po krásně kopnuté standartce Cohly, která po jemné teči prošla až do brány. Druhou branku jsme vstřelili po odvážném vniknutí Vacka do vápna a odražený míč po střele Bejčka uklidil do branky Leden.

Druhý poločas byla Dukla více na balonu a my jsme spoléhali na pevnou defenzívu, která v čele s dobrým výkonem brankáře obstála na jedničku a na rychlé kontry, ze kterých přicházely další šance. Jednu z nich jsme po krásné akci Jamrich, Šebor, Bejček proměnili.

Celkově si myslím, že rozhodla naše kompaktnost směrem dozadu a efektivita v proměňování šancí, čemuž šli hráči hodně naproti svým odhodláním tento zápas o první místo zvládnout. Dukla měla ve svých řadách asi více individualit, ale my jsme v tomto zápase působili více jako tým."