U17: CU Bohemians Praha vs. FK Teplice 2:3

ČLD U17 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 30.KOLO - STŘEDA 01.05.2019

Bohemians Praha U17          vs.          FK TEPLICE U17

2:3 (2:2)

Branky Teplic: 5´ Havel Matěj ( as. Čermuš Vojtěch ) - 28´ Köstl David ( as. Huml Tomáš ) - 53´ Procházka Dominik ( as. Kovalčík Jaroslav ).

Sestava Teplic: 1 Četverik Lukáš - 4 Köstl David, 5 Havel Matěj, 7 Huml Tomáš ( 73´ 2 Brezovský Jan ), 9 Procházka Dominik, 10 Klepáček Robert, 12 Čermuš Vojtěch, 13 Kovalčík Jaroslav (K), 14 Hadinec Milan ( 15´ 6 Leder Jakub ), 15 Martin Lukáš, 16 Cohla Tobiáš.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Vítek Matouš, Adámek Filip.

Karty:   75´  Köstl ( Teplice ),   85´  Klepáček ( Teplice ).

Stadion: SK Čechie Uhříněves / tráva.

Diváků: 50.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " V areálu pražské Uhříněvsi jsme se utkali s domácími Klokany. Začátek utkání patřil hostům, kteří měli více ze hry a zaslouženě se dostali již v 5. minutě Havlem do vedení - 0:1. Do další velké šance se dostal Huml, ale v samostatném úniku selhal. Když v další šanci neprostřelil domácího brankáře Procházka, přišel zákonitý trest. Ve 21. minutě zaváhal ve vlastním pokutovém území nedůrazný hostující Lukáš a Huleš srovnal - 1:1. Ve 27. minutě nezachytili tepličtí náběh domácích hráčů při centrovaném míči a domácí najednou šli do vedení - 2:1. Hned o minutu později vysunul Huml krásnou přihrávkou do samostatného úniku Köstla, který mazácky vyrovnal - 2:2. Druhý poločas začal samostatnou akcí teplického Procházky, kterého krásně našel Kovalčík a skóre se opět přetočilo na stranu hostů - 2:3. Domácí se hnali za vyrovnáním, v té chvíli měli častěji míč na svých kopačkách. Hosté dobře bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoků. Do konce utkání nabídl zápas ještě poměrně dost zajímavých situací, ze kterých však již žádná branka nepadla, a tak spokojenější odcházeli ze hřiště hráči FK Teplice."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Zajímavý zápas, kvalitní soupeř. První poločas jsme dobře odstartovali, měli několik šancí a dali z úvodního tlaku jen jeden gól. Soupeř nás trestal za naši naivitu, do konce poločasu jsme stačili ještě vyrovnat. Druhý poločas jsme se dostali do vedení, které jsme již udrželi až do konce. Kluky musím pochválit za bojovnost, zápas odmakali a zaslouženě zvítězili."