PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U17 - ČTVRTEK 14.02.2019

AS Trenčín U17        vs.      FK TEPLICE U17

4:0 (2:0)

Sestava Teplic: D. Zdeněk - V. Čermuš, D. Köstl ( 28. M. Havel ), J. Kovalčík, M. Hadinec – M. Dubnický – J. Leder, D. Doleček ( 60. J. Orgoň ), T. Cohla, J. Brezovský ( 20. R. Kibal ) – D. Procházka.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Během 24 hodin jsme odehráli druhé utkání v rámci herního soustředění v Uherském Brodě, tentokrát na hřišti slovenského AS Trenčín. Domácí šli do vedení již v 8. minutě po rohovém kopu, kdy využili naší nedůslednosti při osobním bránění hráčů při standardní situaci. Ve 14. minutě jsme se dostali po pěkné akci do zakončení, kdy D. Procházka postupoval sám na brankáře Trenčína, který ale jeho střelecký pokus vyrazil na rohový kop. Ve 20. minutě se domácí prosadili na levé straně, kdy zpětná přihrávka na hranici pokutového území našla svého adresáta, který zpoza našeho bránícího hráče vystřelil na zadní tyč a zvýšil tak na 2:0. Do konce úvodního poločasu se už nic nezměnilo, domácí častěji drželi míč a byli lepším týmem. Ve druhém poločase nám došli síly, Trenčín nás převyšoval ve všech činnostech, přidal další dvě branky a zaslouženě vyhrál. Nám chyběla větší kvalita hry zejména ve středu hřiště, byli jsme nepřesní v kombinaci, v naší hře bylo málo odvahy a aktivity ve hře bez míče. Bohužel už při rozcvičení z důvodu bolesti zad odešel do kabina S. Kočka a mohli jsme tak v náročném utkání vystřídat jen 3 hráče. To ale nic nemění na tom, že domácí tým vyhrál zcela zaslouženě. Největší rozdíl byl patrný zejména v herních činnostech jednotlivce, kdy všichni hráči domácích měli obrovskou kvalitu a značnou technickou vyspělost."