U17: AC Sparta Praha vs. FK Teplice 7:4

ČLD U17 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 17.KOLO - NEDĚLE 17.03.2019

AC Sparta Praha U16          vs.        FK TEPLICE U17

7:4 (4:3)

Branky Teplic: 14´ Cohla Tobiáš ( as. Procházka Dominik ) -   21´ Kočka Stanislav ( as. Procházka Dominik ) -   38´ Kočka Stanislav - 65´ Procházka Dominik ( as. Havel Matěj ).

Sestava Teplic: Četverik Lukáš - Čermuš Vojtěch ( 46´ Kozák Jan ), Köstl David ( 66´ Havel Matěj ), Klepáček Robert, Hadinec Milan - Kovalčík Jaroslav (K) - Leder Jakub ( 59´ Vachoušek Matyáš ), Dubnický Matyáš, Cohla Tobiáš, Kočka Stanislav - Procházka Dominik ( 83´ Brezovský Jan ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Igor Zdeněk - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Lafek David - Hrivík Jakub, Stránský Ladislav.

Karty: bez karet.

Stadion: FCM Mládeže AC Sparta Praha - Strahov - UMT.

Diváků: 60.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Na umělé trávě v areálu pražského Strahova, kde v minulosti probíhala veřejná tělocvičná vystoupení, jsme odehráli zápas proti železné Spartě. Vstup do utkání hostům nevyšel, již v 5. minutě otevřel střelecký účet tohoto utkání domácí Štěpán - 1:0. Ve 12. minutě se k míči dostal Hodouš a krásnou střelou nepotěšil Četverika v brance Teplic - 2:0. O několik minut později se po straně protáhl teplický Procházka, odcentroval a Cohla snížil - 2:1. Ve 20. minutě se skóre opět měnilo, tentokrát na druhé straně, Walter - 3:1, aby vzápětí Kočka správně zavřel zadní tyč a snížil - 3:2. Ve 39. minutě hosté vyrovnali, drápky opět vystrčil Kočka a bylo to - 3:3. Radost hostů netrvalo dlouho, po standardní situaci se trefil Lehocký - 4:3. Druhý poločas začal nápor hostů, kteří doslova leželi na domácích, kteří v té době hráli v hlubokém bloku, ale ze soustavného tlaku se neprosadili. Naopak domácí byli z každé brejkové situace velice nebezpeční a často i efektivní. V 61. minutě Hodouš zvýšil - 5:3. V 66. minutě se krásně hlavou trefil Procházka a bylo zase jen o gól - 5:4. V 76. minutě a v 80. minutě domácím vyšlo rychlé přečíslení a skóre se postupně navýšilo až na konečných - 7:4."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Bláznivé utkání, divákům se muselo líbit, trenérům už tolik ne. Z naší strany velké množství individuálních chyb, které dokázal domácí tým potrestat. Paradoxně s druhou půlí, i přes obdržené branky, jsem byl s kvalitou hry relativně spokojen. Soupeře jsme přehrávali, dobře kombinovali, hra měla hlavu a patu. Kluci ještě nedokážou vyřešit obranné přečíslení, ale jinak nově se tvořící tým snesl určitě přísné měřítko."