U16: Slovan Liberec U17 vs. FK Teplice 4:0

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - NEDĚLE 22.04.2018 - MĚSTSKÝ STADION LIBEREC

Sestava FKT: 30 Kosinský Martin - 3 Cajthaml Jakub, 5 Kočka Stanislav ( 65. - 17 Zdeněk Daniel ), 6 Leder Jakub ( 58. - 9 Fakin Daniel ), 7 Huml Tomáš, 8 Dubnický Matyáš, 10 Klepáček Robert, 11 Sinu Karol, 12 Janda Petr ( 48. - 16 Vachoušek Matyáš ), 13 Kovalčík Jaroslav (K), 15 Hural Pavel.

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Rozhodčí: Martínek Petr - Rympler Roman, Zboroň Petr.

Stadion: Městský stadion Liberec - tráva.

Diváků: 30.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: " Utkání u nejlepšího týmu této soutěže začal pro hosty velmi špatně. Již ve 2. minutě nepohlídal Kovalčík domácího hráče Polyáka, který z malého vápna překonal Kosinského - 1:0. Obdržená branka jakoby uspala teplický tým, který od té doby tahal za kratší konec. Domácí tým včas dostupoval hráče, nenechal je rozjet jedinou pořádnou akci, a tak nebylo ani překvapením, že hosté za celý poločas neohrozili domácího brankáře. Druhý poločas začali hosté o něco lépe, snažili se o kombinační fotbal, který vlivem špatné finální části končil před pokutovým územím domácího týmu. V rozmezí třech minut od 55. do 58. minuty vstřelili domácí dvě branky a prakticky bylo po zápase. Domácí tým hru kontroloval, hosté neměli sílu na to, aby s výsledkem ještě něco udělali. V 78. minutě po individuální akci skóroval Lochman a završil účet zápasu na konečných - 4:0."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " Domácí vyhráli zcela zaslouženě, byli po celý zápas lepším týmem. My jsme se snažili o kombinační fotbal, ale soupeř nás včas dostupoval, nedával nám žádný prostor pro naši hru a naši hráči na to, bohužel, nedokázali reagovat. Těžký soupeř, zasloužená prohra, ale výborná škola pro kluky."