U16: SK Motorlet Praha vs. FK Teplice 0:5

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

7.kolo - sobota 21.09.2019 - 12:15 - Bílá Hora

0:5 (0:2)

Branky Teplic: 3. M. Lána ( as. V. Bartoš ), 35. M. Bílek, 57. P. Kolář ( as. J. Lachman ), 71. V. Čítek ( as. P. Život ), 79. penalta V. Bartoš.

Sestava Teplic: V. Myška – V. Bartoš , M. Lána, M. Bílek ( 46. J. Lachman ) – M. Kříž ( 46. P. Hrdlička ), M. Jungmann ( 46. T. Sůra ), J. Štercl, P. Kolář, J. Skuhrovec – T. Vachoušek ( 46. P. Život ), J. Vyhnal ( 46. V. Čítek ).

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Zápas proti pražskému Motorletu byl především v 1. poločase velmi zajímavý. Domácí tým byl namotivovaný, velmi bojovný, hrál jednoduše hned nahoru. Těžký terén dělal hostům, kteří se snažili o kombinační fotbal, značné potíže. Ve 3. minutě utkání se Teplice dostaly Lánou po standardní situaci do vedení, které ve 35. minutě krásnou střelou navýšil obránce Bílek - 0:2. To už domácí diváci viděli největší šanci domácích, kdy celkem 3x během jedné minuty zazvonila za brankářem Myškou branková konstrukce. Druhý poločas již byl jednoznačně v režii hostujícího týmů, který si vypracoval několik slibných šancí, z nichž dokázal tři proměnit a zápas tak skončil jasným vítězstvím hostujícího týmu."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Domácí byli především v 1. poločase dost nepříjemní, byli velmi bojovní a chtěli se ukázat. Nám dlouho trvalo než jsme si zvykli na těžký terén a hřiště menších rozměrů. Ve druhém poločase už naše hra snesla určité měřítko a s některými fázemi utkání můžu být i spokojený."