U16: FK Varnsdorf U17 vs. FK Teplice 0:8

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - NEDĚLE 20.05.2018 - HEŘMANICE V PODJEŠTĚDÍ

FK Varnsdorf U17         vs.        FK Teplice U16

0:8 (0:4)

Branky FKT: 7’ P. Janda ( as. P. Hural ), 17´ P. Janda ( as. T. Huml ), 24’ P. Janda ( as M. Vachoušek ), 37´ P. Hural ( as. S. Kočka ), 47´ P. Hural ( as. P. Janda ), 58´ P. Janda ( as P. Hural ), 59´ P. Hural ( as. M. Vachoušek ), 71’ R. Klepáček ( as. P. Hural ).

Sestava FKT: M. Kosinský – R. Klepáček, J. Kovalčík (K), M. Hadinec ( 41´ M. Dubnický ) – T. Huml, P. Hural, M. Lukáš, K. Sinu, S. Kočka – M. Vachoušek, P. Janda.

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Rozhodčí: Klupák Petr - Vlk Lukáš, Matys Bohuslav.

Žluté karty: bez karet.

Stadion: Heřmanice v Podještědí - UMT.

Diváků: 50.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla:

" V nádherném prostředí Heřmanic v Podještědí, za krásného slunečného počasí, pod dohledem početného stáda hovězího dobytka jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát s "domácím" Varnsdorfem. Jediným kazem toho dne bylo velmi větrné počasí, které, bohužel pro domácí, odfouklo naději na pro ně dobrý výsledek hned na začátku utkání. V 7. minutě se totiž do samostatného úniku dostal Hural, jeho střelu sice stačil domácí brankář vyrazit, ale Janda z dorážky otevřel svůj bohatý střelecký účet zápasu - 0:1. Když o chvíli později Janda přidal svůj druhý gól, bylo takřka o osudu utkání rozhodnuto. Do konce zápasu probíhal střelecký souboj mezi Jandou a Huralem o střelce utkání, které nakonec vyhrál Janda i proto, že rozhodčí uzmul jednu branku svátečnímu snajprovi Klepáčkovi, který se tak ve statistikách objevil jen v jednom případě, kdy přestřelil z brankové čáry branku domácích. Asi zase ten vítr ..."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha:

" Chtěl bych ocenit soupeře, i za pro něj velmi nepříznivého stavu bojoval až do konce. Zápas se klukům povedl, odehráli ho s chutí, obzvláště první poločas byl velmi povedený. Dařily se nám kombinace, minimalizovali jsme jednoduché ztráty a konečně byli i střelecky efektivní."