U16: FK Teplice vs. SK Rakovník 15:0

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

6.kolo - neděle 15.09.2019 - 12:30 - Ledvice

15:0 (7:0)

Branky Teplic: 4. a 5. M. Bílek, 19. a 63. M. Lána, 35. a 38. J. Skurovec, 51. J. Vyhnal, 30. V. Bartoš, 62. penalta J. Grumann, 74. P. Život, 79. 87. P. Kolář, 76. a 90. T. Vachoušek.

Sestava Teplic: J.Grumann – J. Lachman ( 70. P. Život) , M. Lána, P. Hrdlička ( 46. V. Čítek ), M. Bílek – M. Kříž ( 70. M. Jugmann ) – J. Štercl ( 70. T. Vachoušek ), V. Bartoš ( 70. T. Sůra ), J. Skuhrovec, P. Kolář – J. Vyhnal.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Další z povinných zápasů odehráli Teplice proti středočeskému Rakovníku. Zápas se nesl v duchu výše konečného skóre, které se nakonec zastavilo na dvouciferném čísle. Při vší úctě k soupeři bylo na tomto zápase vidět, jak necitlivě jsou nastaveny soutěže Fotbalové asociace České Republiky."

Hodnocení utkání slouvy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Potěšilo mě, že kluci vydrželi makat až do poslední minuty utkání ač o výsledku utkání bylo rozhodnuto už mnohem dříve. S motivací této generace je v takovýchto zápasech často problém. A já se klukům kolikrát ani nedivím."