U16: FK Teplice vs. FK Senica 0:1

FK Teplice U16        versus         FK Senica U16

0:1 (0:0)

Sestava FKT: D. Zdeněk – V. Čermuš, R. Klepáček, J. Kovalčík, S. Kočka (41. R. Kibal) – M. Lukáš – J. Leder (50. P. Janda), M. Dubnický (45. J. Vinter), J. Cajthaml, T. Huml – P. Janda (41. M. Vachoušek)

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Stadion: UMT Uherský Brod.

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: "Další fotbalové zkušenosti jsme odjeli nabírat, už tradičně do Uherkého Brodu, kde nás čekají čtyři těžké zápasy ve čtyřech dnech. Po příjezdu na penzion Lapač se kluci ubytovali a od 17.00 hod pod umělým osvětlení odehráli první zápas proti FK Senici. První poločas snesl z naší strany přísné parametry. Byli jsme aktivní v kombinaci, krajní hráči hýřili aktivitou. Velmi rychle a přesně jsme řešili přechodovou fázi a vytvářeli si zajímavé příležitosti v pokutovém území soupeře. Jediným negativem v naší hře bylo řešení gólových příležitostí. V úvodu druhé půle bylo v naší hře hodně nepřesností a soupeř převzal iniciativitu. V 50 minutě po sérii nepřesností se soupeř dostal do vedení. Po obdržené brance se kluci herně zvedli a v posledních 15 minutách vytvořili obrovský tlak, který nedokázali gólově zúročit. I přesto, že jsme neodjeli do Uherského Brodu v plném složení tak to na výkonu nebylo znát. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za předvedený výkon."