U16: FK Teplice vs. FC Slovan Liberec 4:1

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

10.kolo - sobota 12.10.2019 - 12:45 - Na Stínadlech / UMT

4:1 (1:1)

Branky Teplic: 10. Sůra ( as. Život ), 61. Trnovec ( as. Kříž ) , 82. Čítek ( as. Bartoš ) , 86. Kolář ( as. Trnovec ) .

Sestava Teplic: 30 Grümann – 15 Bartoš, 4 Lána ( 41. 14 Lachman ), 17 Čítek, Bílek ( 57. 11 Trnovec ) – 5 Kříž – 7 Život, 13 Sůra ( 83. 12 Vyhnal ), 10 Jungmann ( 78. 2 Kolář ), 9 Štercl – 8 Vachoušek T. ( 64. 16 Skurovec ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Kosejk Přemysl, Štelcig Lukáš.

Stadion: Na Stínadlech / UMT.

Diváků: 50.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla:

" Na hřišti s umělým povrchem se utkaly týmy, které se vyhřívají na předním příčkách tabulky. Zápas sliboval zajímavou podívanou a obě mužstva se do sebe hned od začátku pustila. V 10. minutě se ve vápně Liberce nejlépe zorientoval nejmenší hráč na hřišti Sůra a překvapil hostujícího brankáře 1:0. Domácí měli převahu a vstřelená branka byla zasloužená. Konec poločasu ale zastihl domácí tým v útlumu, vázla jim kombinace, hráli bez důrazu a dělali chyby. Hosté však potrestali jen jedinou, a to ve 36. minutě Hudákem, a tak se šlo do kabin o poločasové přestávce za stavu 1:1. Druhý poločas domácí zatlačili hosty a evidentně se nechtěli smířit s remízovým stavem. V 61. minutě agilní Trnovec převzal přihrávku do pohybu, nastartoval turbomotory a namířil si to až před brankáře hostů, kterého křížnou ranou prostřelil a bylo to 2:1. Hosté chtěli vyrovnat, ale domácí tým už jim to neumožnil, navíc využíval každou skulinu v obraně hostů k tomu, aby vstřelil další branky. To se povedlo v 81. minutě, kdy se hlavou po standardní situaci prosadil Čítek. V 86. minutě opět po akci Trnovce a jeho přihrávce se prosadil Kolář a bylo to 4:1. Výsledek utkání byl tímto dokonán."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

" Krásné utkání, šance byly na obou stranách, my jsme jich však měli více a zaslouženě zvítězili. Škoda že taková utkání nehrají kluci každý týden, zápas měl tempo a musel se přítomným divákům líbit."