U16: FK Teplice vs. FC Hradec Králové 5:1

MVM 2019/2020 - Semifinálová skupina A

Sobota 01.02.202011:00 - UMT Na Stínadlech / Teplice

5:1 (5:1)

Branky Teplic: 02. M. Jungmann ( as. T. Vachoušek ), 08. M. Trnovec ( as. P. Život ), 19. M. Bílek ( as. M. Trnovec ), 21. P. Život ( as. T. Vachoušek ), 36. M. Kříž ( as. P. Hrdlička ).

Sestava Teplic: J. Grumann - P. Hrdlička, M. Lána ( 46. V. Čítek ), M. Bílek ( 46. J. Lachman ) - M. Kříž ( 60. E. Fomčenko ), M. Korselt - J. Štercl ( 46. V. Bartoš ), M.Jungmann ( 46. T. Sůra ) M. Trnovec ( 73. V. Myška ) - T. Vachoušek, P.Život ( 55. J. Skuhrovec ).

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla:

" Na umělé trávě v areálu teplických Stínadel se odehrálo další utkání semifinálové skupiny A Memoriálu Vlastislava Marečka 2019/2020. Začátek zápasu vyšel domácím skvěle, již ve 2. minutě se k odraženému zápasu v pokutovém území soupeře dostal Jungmann a nechytatelnou střelou otevřel skóre utkání – 1:0. Hned v 8. minutě se po krásné akci dostal do křídelního prostoru Život, načechraným centre našel Trnovce, který hlavou navýšil brankový rozdíl v utkání – 2:0. V 19. minutě sváteční střelec Bílek prokázal pohotovost a vstřelil branku – 3:0. V této době byl na hřišti jen jeden tým, a to tým FK Teplice, který na hřišti dominoval. Domácí diváci se nestačili ani usadit po předchozím potlesku vestoje a už mohli slavit znovu, to když Život svoji aktivitu proměnil v další branku do sítě hostujícího brankáře – 4:0. Ve 24. minutě sice hosté z ojedinělé akce vstřelili gól, když sice domácí brankář Griemann předvedl velmi dobrý zákrok, ale odražený míč si nešťastně srazil Trnovec do vlastní branky – 4:1. To ale nebylo vše. Ve 36. minutě se po odvrácené standardní situaci dostal k míči Hrdlička, předložil ho Křížovi, který se nemýlil – 5:1. Druhý poločas byl hodně neurovnaný, oba dva týmy značně prostřídali sestavy, hra trošku upadla z tempa, ale několik šancí jsme viděli na obou stranách. Gól ale již napadl, a tak domácí slaví zaslouženě další memoriálové vítězství."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"První poločas byl z naší strany velmi dobrý, kluci měli v sobě spoustu energie, bylo z nich cítit nadšení, chuť a agresivita. Druhý poločas již ideální nebyl, udělali jsme spoustu změn, náhradnicí makali, nemůžeme jim upřít snahu, ale než si vše sedlo dohromady, tak byl konec utkání."