19.08.2019 | Novák Jaroslav

U16: FK Teplice vs. FC Chomutov - 12:1

 ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

     2.kolo - neděle 18.08.2019 - 12:45

12:1 (3:1)

Branky Teplic: 6., 34. a 88. M. Trnovec, 48., 65. a 90. T. Vachoušek, 13. a 77. V. Bartoš, 51. P. Hrdlička, 72. V. Čítek, 74. J. Skuhrovec, 76. J. Grumann.

Sestava Teplic: V. Myška – V. Bartoš, J. Lachman, P. Hrdlička, M. Bílek – M. Kříž – J. Štercl, T. Sůra, E. Hopi, M. Trnovec – T. Vachoušek.

Střídající hráči Teplic: 46. P. Kolář, 46. V. Čítek, 46. J. Skurovec, 50. J. Vyhnal, 61. J. Grümann.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: " První mistrovské utkání na "domácí" hřišti v Ledvicích jsme sehráli proti Chomutovu. První poločas byl nečekaně vyrovnaný, hostující tým prokázal velké zaujetí a nadšení, což domácím značně chybělo. Soupeře jednoznačně Teplice podcenily a když zjistil domácí tým po dvaceti minutách, že bude muset přidat, tak jim dlouho trvalo, než do zápasu hráči naskočili. Druhý poločas, zvláště s přibývajícím časem, již ukázal kvalitativní rozdíl mezi oběma týmy a utkání skončilo rozdílem několika tříd, jak se před zápasem očekávalo, ale výkonem domácí v žádném případě nenadchli, ba naopak, byl to nejhorší zápas v jejich krátké dorostenecké historii."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " Jsem značně rozpačitý, výsledek neodpovídá předvedené hře, hosté hráli velmi sympaticky a nezasloužili si takový příděl. Výkon našich kluků je pro mě zklamání, jejich lehkovážnost a bohorovnost byla až zarážející, pokud budou dělat výkonnostní rozdíly již před zápasem podle jména soupeře, pak uslyší častěji pískot na tribunách ..... "

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež