U16: FK Teplice vs. Admira Praha U17 - 4:1

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - NEDĚLE 25.3.2018 - ANGER UMT

FK Teplice U16      vs.      FK Admira Praha  U17

4:1 (3:0)

Branky FK Teplice :

17´ Sinu Karol ( as. T. Huml ) - 1:0.

18´ Kočka Stanislav ( as. K. Sinu ) - 2:0.

20´ Dubnický Matyáš ( as. T. Huml ) - 3:0.

54´ Kovalčík Jaroslav ( as. K. Sinu ) - 4:1.

Sestava FKT: D. Zdeněk – V. Čermuš (12. J. Kovalčík), R. Klepáček, M. Lukáš, S. Kočka – J. Cajthaml – T. Huml, M. Dubnický, P. Hural, K. Sinu – M. Vachoušek (68. M. Kosinský).

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Rozhodčí: Trojan Michal - Karrmann Milan, Štelcig Lukáš.

Stadion: areál Anger - UMT.

Diváků: 70.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: "Na tento zápas určitě nebude v dobrém vzpomínat domácí hráč Čermuš, pro kterého to byla premiéra v teplickém dresu. Nejprve prohrál u postranní čáry jednoduchý souboj s hostujícím útočníkem, který však nepropálil domácího brankáře. O několik minut později vybojoval míč, rozjel útočnou akci, přičemž se po běžném souboji s protihráčem zranil a na hřiště musela sanitka. V 17. minutě utekl po pravé straně rychlonožka Huml a Sinu otevřel skóre utkání - 1:0. O minutu později další povedená akce utkání, tentokrát na levé straně a zakončující Kočka 2:0. Ve 23. minutě přišel další pozdrav domácích pro ošetřovaného kamaráda "Červíka", a od koho jiného než od jeho spolubydlícího - Dubnický - 3:0. V té době domácí jasně dominovali, přehrávali soupeře a měli navrch. Druhý poločas ale nezačal tak, jak skončil poločas první. Hosté zjednodušili hru a čekali na chybu domácích. Tepličtí dál hráli svoji hru, zakládali si postupné útoky, přičemž ale občas docházelo k chybám. Z toho pramenily šance soupeře, který proměnil až svoji třetí v pořadí a nalil okysličenou krev pro hosty - 1:3. Tu ale přidusil centrující Sinu a netypicky hlavou zakončující Kovalčík, a bylo rázem po zápase. Hosté už neměli sílu na vzdor a domácí hru kontrolovali. Přítomné diváky ještě potěšil náhradní brankář Kosinský, který se objevil nezvykle na hrotu, aby hned po pár minutách připravil tutovku Huralovi, který jen orazítkoval tyč hostujícího brankáře."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: "První poločas jasně v naší režii, druhý byl vyrovnanější hlavně z důvodu zbytečných ztrát kolem našeho pokutového území při zakládání postupných útoků. Soupeř si v této době vypracoval několik zajímavých situací, které ale nepotrestal. Z mého pohledu ale jasné a zasloužené vítězství našich kluků, kterým za to blahopřeji. Radost nám jen kazí zranění "Červíka", kterému všichni přejeme brzké uzdravení a návrat mezi nás."