U16: FK Teplice vs. 1.FC Slovácko 7:3

FK Teplice U16        versus         1.FC Slovácko U16

7:3 (2:2)

Branky FKT: 10´ P. Janda, 23´ R. Klepáček ( as. J. Vintr ), 26´ P. Janda ( as. T. Huml ), 55´ M. Lukáš ( as. M. Dubnický ), 60´ M.Lukáš ( as. J. Cajthaml ), 70´ M. Lukáš ( as. T. Huml ), 77´ M. Vachoušek ( as. M. Lukáš ).

Sestava FKT: M. Kosinský – R. Klepáček, J. Vintr ( 41. M. Hadinec ), J. Kovalčík – R. Kibal ( 45. V. Čermuš ), J. Cajthaml  ( 41. M. Lukáš ), M. Vachoušek ( 50. J. Cajthaml ), M. Dubnický ( 62. S. Kočka ), S. Kočka ( 41. J. Leder ) –  T. Huml, P. Janda ( 60. M. Vachoušek ).

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Stadion: UMT Uherský Brod.

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " V dalším přípravném utkání našeho pobytu v Uherském Brodě jsme se tentokrát utkali s týmem 1.FC Slovácko. Od samotného úvodu se nám dařilo plnit svěřené úkoly a poločasové vedení bylo zcela zasloužené. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili s chutí a aktivní hrou se dostávali do šancí, které jsme také dokázali proměnit. V posledních 20 minutách jsme jasně dominovali, hráli dostatečně agresivně a soupeře jsme k ničemu nepustili. Utkání nakonec skončilo v náš prospěch při vysokém skóre 7:3. I když jsme dnes odehráli třetí utkání ve čtyřech dnech, tak na klucích nebyla znát únava. Hráli s chutí a jezdili po "zadku" až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Kluci nejen dnes ukázali, že jsou dobří hráči se správným charakterem a srdcem na správném místě, a to je ta největší odměna pro každého trenéra."