28.09.2017 | Novák Jaroslav

U16: FK Jablonec U17 vs. FK Teplice 6:1

      

  FK Jablonec U17         vs.         FK Teplice U16

6:1 (2:1)

Branka FK Teplice U17 :

07´- Sinu K. - 0:1.

Sestava FK Teplice U16: M.Kosinský – R.Klepáček, J.Kovalčík "K", M.Hadinec – J.Orgon ( 71. D.Zdeněk ), K.Sinu, M.Dubnický, J.Kozák, J.Leder - J.Cajthaml ( 45. P.Kolárik ), P.Janda.

Realizační tým FK Teplice U16  : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Zdeněk Igor - vedoucí.

Stadion: ZŠ Mozartova tráva.

Rozhodčí: Pekař Eduard - Zboroň Petr, Ouředník Pavel.

Diváci: 50

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: "Utkání pro nás začalo i přes početnou marodku velmi dobře, když se v 7. minutě z přímého kopu trefil Sinu - 0:1. V 17. minutě uviděl žlutou kartu hostující Klepáček a šel na 10 minut na "trestnou lavici". Během tohoto trestu nás domácí zatlačili a ve 24. minutě vyrovnali - 1:1. Hned vzápětí po vypršení Klepáčkova trestu se domácí dostali do vedení - 2:1. Druhý poločas začal dvěma křídelními akcemi domácích, ze kterých navýšili brankový rozdíl a takřka tím rozhodli o osudu utkání. Hosté se sice snažili až do konce, ale tentokrát to na fyzicky zdatného a fotbalovějšího soupeře nestačilo. Domácí ještě do konečného hvizdu rozhodčího přidali dvě slepené branky na konečných 6:1."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: "Příliš krutý výsledek pro nás. Blahopřeji domácím, zvítězili zaslouženě. Jediné pozitivum z tohoto utkání je to, že kluci makali až do konce i za nepříznivého stavu. Tyto zápasy jsou pro kluky velká škola.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež