U16: FK Dukla Praha vs. FK Teplice 1:3

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

11.kolo - sobota 19.10.2019 - 12:30 - Slavoj Suchdol

1:3 (1:1)

Branky Teplic: 11. M. Kříž, 63. P. Kolář ( as. V. Čítek ) , 73. P. Kolář ( as. M. Trnovec ).

Sestava Teplic: V. Myška – J. Lachman, M. Lána, M. Bílek – J. Štercl, T. Sůra, M. Kříž, P. Kolář ( 86. J. Grüman ), M. Trnovec – V. Čítek ( 71. J. Vyhnal ), P. Život.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Rozhodčí: Nejedlo Tomáš - Ticháček Roman, Ditter Martin.

Stadion: Slavoj Suchdol / tráva.

Diváků: 50.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla:

" Na přírodní trávě v areálu pražského Suchdola se odehrál velmi zajímavý zápas. Hosté, kteří přijeli s velmi početnou marodkou, chtěli pokračovat na vítězné vlně. Domácí, kteří se v tabulce dívají z nevelké dálky na teplická záda, hostujícímu záměru chtěli jednoznačně zabránit. Začátek utkání byl ale v režii teplických. Vysoký presink, aktivní hra a jednoduchost znamenala několik zajímavých šancí, ve kterých především Patrik Život ukázal, že mu ještě "něco" do velkého fotbalisty chybí. V 11. minutě mu to ukázal Martin Kříž, který s přehledem rozvlnil síť za bezmocným domácím brankářem - 0:1. Pár ostřejších zákroků dodalo zápasu emoce, domácí vyrovnali hru a ve 24. minutě také Magdim vyrovnali - 1:1. Do konce poločasu se již výsledkově nic podstatného nezměnilo, na kvalitě hry to ale nic neubralo. Druhý poločas začal aktivitou hostů, kteří toužili po vítězství, šance Patrika Života končily tradičně všelijak, jen ne gólem. V 64. minutě přebral Čítek ve vápně dlouhý aut, pohotově se s míčem otočil a zpětnou přihrávkou našel Koláře, který prostřelildomácího brankáře - 1:2. Podobnou akci ve 74. minutě, tentokrát v podání Trnovce, zakončil opět Kolář pohotovou střelou a navýšil skóre utkání na konečných - 1:3."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

" Kvalitní utkání, které určitě klukům něco dalo. Jsem rád, že chlapci utkání zvládli i přes početnou marodku a kluci, kteří nastoupili do utkání svým výkonem zraněné hráče plnohodnotně nahradili.Mrzí mě velké množství šancí Patrika Života, který byl opět jedním z nejlepších hráčů, ale chybí mu kvalita v zakončení i ve finální fázi. Domácí potvrdili, že chtěli hrát fotbal a to kvalitě utkání jednoznačně přispělo."