- Mistrovské utkání České ligy mladšího dorostu U17 B, 24.kolo -

FK Čáslav  U17         vs.          FK Teplice  U16

0:8 (0:5)

Branky FKT:

09´ HURAL ( as. Huml ) - 0:1,

19´ JANDA ( as. Dubnický ) - 0:2,

28´ KOČKA( bez asistence ) - 0:3,

29´ KOČKA ( as. Hural ) - 0:4,

31´ JANDA ( as. Hural ) - 0:5,

49´ KOČKA ( as. Dubnický ) - 0:6.

55´ HURAL ( bez asistence ) - 0:7,

70´ VACHOUŠEK M. ( as. Sinu ) - 0:8.

Sestava FKT: D. Zdeněk - J. Leder, R. Klepáček ( M. Vachoušek ), J. Kovalčík, M. Hadinec - M. Dubnický - T. Huml ( J. Cajthaml ), P. Hural ( 57´ M. Kosinský ), K. Sinu, S. Kočka - P. Janda.

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí mužstva FKT: Zdeněk Igor.

Rozhodčí: Fojtík Martin - Zoufalý David, Babák Jan.

Stadion: Vodranty - tráva.

Diváků: 50.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: " Pod pylovým útokem ( nikoliv z řepky, ale z jehličnanů ;-) ) a za prázdninového počasí jsme nastoupili na půdě Čáslavi. Utkání bylo především o první brance, která přišla pro hosty velmi brzy - v 9. minutě se prosadil Hural - 0:1. Když ve 20. minutě navýšil skóre utkání hostující Janda, utkání již bylo v plné režii hostujícího týmu, který s chutí kombinoval a dál si vytvářel převahu a z ní vyplývající šance. Střelecky se tentokrát prosadil Kočka, který v utkání nastřílel 3 branky. V utkání byl vidět i zajímavý moment, to když hostující Sinu během minuty nastřelil dvakrát brankovou konstrukci domácího brankáře Berana."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " Utkání bylo o první brance, která přišla pro nás velmi brzy a zlomila odpor bojujících domácích. V dalším průběhu utkání byla znát naše převaha a zaslouženě jsme zvítězili."