U16: FK Baník Sokolov vs. FK Teplice 0:7

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

3.kolo - sobota 24.08.2019 - 12:15

0:7 (0:2)

Branky Teplic: 11., 35., 88. a 90. T. Vachoušek, 56. V. Čítek, 59. P. Hrdlička, 85. P. Kolář.

Sestava Teplic: V. Myška – J. Štercl ( 75. J. Grumann ), V. Čítek, P. Hrdlička, M. Bílek ( 60. P. Kolář ) – E. Hopi ( 60. T. Sůra) – P. Život ( 50. V. Bartoš ) M. Jungmann, J. Skurovec ( 50. T. Sůra ), M.Trnovec – T. Vachoušek

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " První venkovní utkání jsme odehráli uprostřed sokolovské pánve na soutoku Ohře a Svatavy. První poločas byl v režii hostujícího týmu, který dobře kombinoval, ještě lépe se pohyboval a vytvářel si také šance, které však většinou končily šancemi s výjimkou těch Vachouška, který dvěma góly určil ráz první půle tohoto utkání. Druhý poločas byl velmi podobný tomu prvnímu, vyjma hluché dvacetiminutovky v jeho středu, kdy z teplické hry značně bolely oči. Konec zápasu byl ale opět v rukou hostujícího týmu, který začal střílet i branky až se brankové skóre utkání zastavilo na konečných 0:7 pro Teplice."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava: " Dobrý zápas pro kluky, kteří zaslouženě zvítězili. Mrzí mě 15 - 20 minut uprostřed druhé půle, kdy jsme vypadli z tempa a hra neměla kvalitu. Trošku nám dnes nefungovaly kraje zálohy, které se nechaly otrávit tvrdou hrou domácích a nebyly pro nás tak platné jako v předchozích zápasech."