U15: SK Kladno vs. FK Teplice 6:3

SK Kladno U15       vs.      FK Teplice U15

6:3 (0:1)

Branky Teplic:   23´ a 37´ Vachoušek Matyáš,  43´ Lána Matyáš

Sestava Teplice: Myška – Život ( 59´ Letocha ), Lána (K), Šístek ( 59´ Kolář ), Trnovec ( 36´ Kříž ) – Bartoš ( 45´ Lachman ), Štercl – T. Vachoušek – Hopi, Bílek, Jungmann.

Realizační tým Teplic: Šašek Miroslav - trenér, Černý Jiří - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Žluté karty:  69´ Holeček ( Kladno ).

Rozhodčí: Gerhardt Jiří - Svoboda Richard, Volf Lukáš.

Stadion: Novoměstský stadion - tráva.

Diváků: 50.

Hodnocení teplického trenéra Miroslava Šaška: " Na Kladně jsme sehráli neuvěřitelný zápas, bohužel se špatným koncem pro nás. Zatímco v prvním poločasu a na začátku druhého jsme domácí jednoznačně přehrávali, vytvořili si několik šancí, vstřelili tři branky a náš herní výkon měl velmi slušnou úroveň, tak od 45. minuty zápasu jsme začali dělat neskutečné chyby v rozehrávce a defenzívě. Kladno toho dokázalo bezezbytku využít a výsledkem bylo pět gólů v naší síti během několika málo minut po neuvěřitelných chybách jednotlivců. Domácí jsme až příliš lehce pustili zpět do utkání po momentech, na které jsme hráče upozorňovali a v přípravě na ně kladli důraz. Špatně jsme soupeře dostupovali, byli málo důrazní v osobních soubojích a nechali mu hodně volného prostoru hlavně v útočném pásmu. V rozehrávce jsme byli nepřesní a navíc jsme zcela propadali v defenzivní činnosti a vyráběli individuální chyby, které kladenští hráči nemilosrdně trestali (8 střel na branku = 6 gólů). Z výkonu týmu v poslední třetině zápasu jsem rozčarovaný a ještě teď nechápu jak jsme mohli výborně rozehrané utkání takovýmto způsobem ztratit."