U15: FK Teplice vs. FK Dukla Praha 2:0

ČLŽ U15 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 22.KOLO - NEDĚLE 05.05.2019

FK TEPLICE U15            vs.           FK Dukla Praha U15

2:0 (1:0)

Branky Teplic:  20´ Jungmann Marek - 66´ Musil Vojtěch.

Sestava Teplic: 1 Charvát Radek - 2 Musil Vojtěch, 3 Lachman Jakub, 4 Lána Matyáš (K)5 Bílek Michal ( 36´ 15 Korselt Matyáš ), 6 Štercl Josef ( 36´ 13 Kříž Martin ), 7 Hopi Enis ( 45´ 12 Hrdlička Pavel ), 8 Život Patrik, Vachoušek Tadeáš ( 52´ 14 Skurovec Jan ), 10 Jungmann Marek, 11 Trnovec Michal.

Realizační tým Teplic: Šašek Miroslav - trenér, Černý Jiří - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Rozhodčí: Trojan Michal - Plzák Martin, Kuriljak Ivan.

Karty:   ŽK 35´ Janoušek ( Dukla ).

Stadion: Stínadla / tráva.

Diváků: 20.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Miroslava Šaška: " Ve třetím utkání v sedmi dnech jsme předvedli pouze průměrný výkon po herní stránce. Důrazná hra s velkým nasazením hráčů byla v pořádku, ale v našem projevu jsem postrádal kvalitní přechodovou fázi a přesnou kombinaci. Hráli jsme na můj vkus příliš komplikovaně, dlouho přidržovali míč a většinu akcí řešili individuálně a špatným výběrem řešení. I přes tyto nedostatky jsme měli skoro po celou dobu zápasu převahu. Sice jsme si nevypracovali tolik šancí jako v předchozích zápasech a především v útočné fázi hry jsme si nepočínali optimálně, nicméně jsme dokázali dvakrát skórovat a vzadu jsme i při troše štěstí udrželi čisté konto."