U15: FK Teplice vs. FC Viktoria Plzeň 2:0

ČLŽ U15 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 24.KOLO - STŘEDA 01.05.2019

Branky Teplic:  33´ Jungmann Marek - 40´ Život Patrik.

Sestava Teplic: 1 Charvát Radek - 2 Musil Vojtěch ( 36´ 14 Život Patrik ), 3 Hrdlička Pavel, 4 Lána Matyáš (K)5 Trnovec Michal, 6 Kříž Martin ( 38´ 13 Skurovec Jan ), 7 Hopi Enis ( 29´ 12 Bílek Michal ), 8 Lachman Jakub, Vachoušek Tadeáš, 10 Štercl Josef ( 59´ 15 Myška Vojtěch ), 11 Jungmann Marek.

Realizační tým Teplic: Šašek Miroslav - trenér, Černý Jiří - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Živnůstka Filip, Umon Jiří.

Karty: bez karet.

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 80.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Miroslava Šaška: " Zatímco v prvním poločase jsme hosty přehrávali, vytvořili si několik šancí, vstřelili gól a náš herní výkon měl velmi slušnou úroveň, tak po změně stran jsme ustoupili od aktivní hry. Sice jsme hned po zahájení 2. poločasu přidali druhou branku, ale dá se říct, že naši hráči polevili v soustředění a umožnili svým výkonem soupeři převzít iniciativu. Nebyli jsme schopni udržet míč v kombinaci a navíc jsme vytvářeli velké množství nevynucených chyb. Hosté si však dokázali vypracovat pouze 2-3 příležitosti, ve kterých nás ale podržel jistými zákroky gólman Radek Charvát. Dnes jsme tedy odehráli utkání dvou rozdílných poločasů. Zápas jsme mohli rozhodnout v náš prospěch už v první půli, když jsme měli převahu a kromě vstřelené branky i další tři vyložené šance, které jsme nedokázali proměnit. Po přestávce jsme působili nervózním dojmem, hra nebyla ideální, a to i díky několika vynuceným střídáním, ale za nasazení a bojovnost všech hráčů, kteří do utkání zasáhli, jsme v důležitém střetnutí nakonec zvítězili."