U15: FK Teplice vs. FC Hradec Králové 0:1np

ČLŽ U15 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 18.KOLO - NEDĚLE 07.04.2019

FK TEPLICE U15            vs.          FC Hradec Králové U15

0:0 (0:0) - (PK:2:4)

Sestava Teplic: Charvát – Musil, Hrdlička, Lána (K), Bílek – Kříž ( 47´ T. Vachoušek ) – Lachman, Korselt – Život ( 41´ Hopi ), Jungmann, Trnovec ( 55´ Skurovec ).

Realizační tým Teplic: Šašek Miroslav - trenér, Černý Jiří - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Rozhodčí: Šimeček Libor - Živnůstka Filip, Došek Jiří Ing.

Karty: ŽK 60´ Kutík ( Hradec ), ŽK 66´ Konečný ( Hradec ).

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 100.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Miroslava Šaška: " Zápas jsme nezačali dobře. Hosté se lépe pohybovali, jejich rychlí útočníci nám dělali problémy a ve dvou případech si vypracovali brankové příležitosti. Zhruba po čtvrthodině jsme se přizpůsobili tempu utkání a vyrovnali hru, ovšem bez větších možností. Krátce po změně stran jsme špatnou rozehrávkou dovolili soupeři velkou šanci, ale podržel nás gólman. Po tomto momentu jsme si však vytvořili do konce střetnutí permanentní herní převahu. Měli jsme tři jasné brankové příležitosti, které jsme neproměnili a zápas skončil bezbrankovou remízou. Dnes jsme sehráli těžké utkání, kterému nechybělo velké nasazení obou týmů a intenzita. Celkově jsem spokojen více s druhou částí zápasu, kdy jsme podali velmi dobrý výkon po herní stránce, ale proti dobře bránícímu soupeři jsme se střelecky neprosadili."