U15: FK Meteor Praha vs. FK Teplice 2:1p

ČLŽ U15 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 23.KOLO - SOBOTA 11.05.2019

FK Meteor Praha U15           vs.        FK TEPLICE U15

1:1 (PK:4:1) (0:1)

Branky Teplic: Musil Vojtěch.

Sestava Teplic: 1 Charvát Radek - 2 Musil Vojtěch, 3 Hrdlička Pavel, 4 Lána Matyáš (K), 5 Trnovec Michal, 6 Kříž Martin, 7 Život Patrik ( 40´ 13 Hopi Enis ), 8 Štěrcl Josef ( 50´ 12 Bílek Michal ), 9 Vachoušek Tadeáš, 10 Korselt Matyáš, 11 Jungmann Radek.

Realizační tým Teplic: Šašek Miroslav - trenér, Černý Jiří - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Rozhodčí: Sedláček Petr - Košina Josef, Hron Adam.

Karty:  ŽK 60´  Novotný ( Meteor ), ŽK 70´ Novák R. ( Meteor ).

Stadion: Bedřichovská - UMT.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Miroslava Šaška: " Záměr předvést kvalitní herní výkon z pohledu týmového a individuálního se podařil. Zápas jsme měli ve své režii a soupeře přehráli ve všech herních činnostech. V prvním poločase jsme předvedli výborný výkon. Naše hra splňovala mé představy, a potěšilo mne, že mí svěřenci dokážou realizovat nacvičené věci z tréninku v samotném utkání, ale k úplné spokojenosti mi chybělo pouze větší gólové vyjádření. Také po změně stran jsme zápas ovládali a vytvářeli si množství šancí, které jsme však ve finální části neproměnili. O to víc mně mrzí, že jsme inkasovali vyrovnávací branku téměř z ničeho po hodně diskutabilním rozhodnutí rozhodčího z pokutového kopu. V celém utkání jsme herně dominovali. Soupeř z minima vytěžil maximum a my jsme nebyli schopni z řady šancí vícekrát skórovat. Rčení legendárního trenéra Tomáše Pospíchala o tom, že fotbal nemá logiku, se dnes potvrdilo v celé své kráse … Vzhledem k průběhu střetnutí je konečný výsledek pro nás zklamáním."