U15: CU Bohemians Praha vs. FK Teplice 2:3

ČLŽ U15 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 21.KOLO - NEDĚLE 28.04.2019

CU Bohemians Praha U15           vs.        FK TEPLICE U15

2:3 (1:1)

Branky Teplic: 35´ Hopi Enis -  40´ Musil Vojtěch -   70´ Trnovec Michal.

Sestava Teplic: Charvát – Musil, Hrdlička, Lána, Trnovec – Kříž – Lachman, Jungmann ( 58´ Skurovec ) – Život ( 43´ Bílek ), T. Vachoušek, Hopi ( 55´ Štercl ).

Realizační tým Teplic: Šašek Miroslav - trenér, Černý Jiří - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Rozhodčí: Nejedlý Tomáš - Nebáznivý Jan, Chládek Martin.

Karty:   66´   Skurovec ( Teplice ),   69´   Trnovec ( Teplice ).

Stadion: Loko Vršovice - tráva.

Diváků: 100.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Miroslava Šaška: " Do utkání jsme nevstoupili podle představ, vázla nám součinnost v kombinaci a přesnost hlavně v přechodové fázi. Navíc jsme domácím dovolili několik nebezpečných situací v našem pokutovém území. V dalším průběhu zápasu jsme převzali iniciativu, zlepšili souhru a začali si vytvářet šance. Paradoxně jsme to ale byli my, kteří poprvé inkasovali z rychlého útoku. Naštěstí jsme ještě v 1. poločasu vyrovnali povedenou střelou Enise Hopiho. Ve 2. poločasu jsme si vytvořili trvalou převahu, brzy přidali druhou branku, kterou, znovu po krásné kombinaci, vstřelil Vojta Musil. Střetnutí jsme i nadále kontrolovali a vypracovali si minimálně tři stoprocentní příležitosti, ale bez gólového vyjádření. Domácí nás za tuto nemohoucnost potrestali proměněným přímým kopem. V samotném závěru se k nám přiklonilo štěstí, když po pěkné kombinaci několika hráčů zakončoval celou akci výstavní ránou z 22 metrů přesně do „šibenice“ Michal Trnovec. Dramatické, náročné utkání proti soupeři, který hrál velmi organizovaně a který nám nedal nic zadarmo, přesto si myslím, že dle průběhu zápasu naše zasloužená výhra."