MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLŽ U 15 - 13.KOLO - SOBOTA 03.11.2018

Sestava Teplic: Grümann Jan - Život Patrik ( 55´ Hopi Enis ), Štercl Josef, Lána Matyáš (K), Bílek Michal ( 49´ Šístek Denis ) - Lachman Jakub ( 46´ Bartoš Václav ) - Jungmann Marek ( 62´ Sůra Tomáš ), Korselt Matyáš, Kříž Martin ( 62´ Letocha Radek ), Trnovec Michal ( 45´ Musil Vojtěch ) - Vachoušek Tadeáš.

Realizační tým Teplic: Šašek Miroslav - trenér, Černý Jiří - asistent, Jungmann Franišek - vedoucí.

Žluté karty:  bez karet.

Rozhodčí: Maiello Francesco - Borodáč Daniel, Ševínský František (N).

Stadion: FCM Strahov - UMT.

Diváků: 45.

Hodnocení teplického trenéra Miroslava Šaška: " V 1. poločase nás technicky vyspělý soupeř přehrával hlavně ve středu hřiště. Záloha nebyla schopna podržet míč i přesně kombinovat a obrana nedokázala pokrývat rychlé útočníky Sparty. Domácí si vypracovali 3-4 velké šance, které nevyužili jen díky pohotovým zákrokům našeho brankáře. V přestávce jsme museli hráčům domluvit a ukázat na chyby. Náš výkon ve 2. poločase šel nahoru a měli jsme hned na začátku několik dobrých příležitostí. V době našeho narůstajícího tlaku jsme však nezvládli dvě situace a Sparta nás za tyto hrubky v krátkém časovém sledu gólově potrestala. Nám se o chvíli později podařilo vstřelit kontaktní branku a až do konce utkání jsme potom domácí přehrávali a vytvořili si další možnosti ke srovnání stavu, což se nepodařilo. Celkově musím hodnotit náš výkon jako dobrý. Spartě jsme byli vyrovnaným soupeřem, utkání mělo vysokou intenzitu a ofenzivní kvalitu. Chybělo málo, abychom si odvezli alespoň bod."