U14: Ve středu Memoriál Tomáše Kameníka

Již tuto středu 19.8. se uskuteční na teplických Stínadlech 32.ročník MEMORIÁLU TOMÁŠE KAMENÍKA - turnaje pro žáky věkové kategorie U14 - ročník narození 2007 a mladší.

Tento tradiční turnaj se koná jako každoroční vzpomínka na TOMÁŠE KAMENÍKA - jedinečný brankářský talent, kterého ve 20-ti letech zdolala zákeřná nemoc.

Ceny nejlepším hráčům a týmům Memoriálu Tomáše Kameníka každoročně předává otec Tomáše Kameníka, pan Václav Kameník, vždy společně s šéftrenérem a sekretářem mládeže Fotbalového klubu Teplice a samozřejmě také nechybí vybraní hráči ligového A mužstva teplických Sklářů.

Propozice 32. ročníku turnaje starších žáků – MEMORIÁL TOMÁŠE KAMENÍKA

I. Všeobecná ustanovení

Pořadatel: FK TEPLICE a.s.

Termín: Středa 19. srpna 2020.

Místo konání: Stadion FK Teplice a.s. – Teplice, Na Stínadlech 2796.

Prezence: V den turnaje nejpozději hodinu před začátkem prvního utkání.

Startovné: 1.000,- Kč se hradí v hotovosti před zahájením turnaje.

Účastníci turnaje:

1. FK TEPLICE

2. FK PŘÍBRAM

3. SG DYNAMO DRESDEN

4. AC SPARTA PRAHA

5. VÝBĚR ÚSTECKÉHO KFS

6. FK ÚSTÍ NAD LABEM

Občerstvení: Základní občerstvení (nápoje pro hráče) zajišťuje pořadatel.

II. Technická ustanovení

Předpis: Hraje se podle pravidel fotbalu, SŘF a těchto propozic.

Startují: Žáci narození 01.01.2007 a později.

Podmínky účasti: Hráči startují na základě soupisky, kterou předloží vedoucí družstev při prezentaci. V ní budou uvedena jména maximálně dvaceti hráčů, jejich identifikační číslo a číslo dresu, s nímž budou startovat po celou dobu turnaje. Na soupisce bude uveden rovněž trenér a vedoucí družstva.

Hrací systém: Dvě skupiny po třech družstvech, podle umístění ve skupinách utkání o konečné pořadí.

Hrací doba: 2 x 20 minut, poločasová přestávka 5 minut.

Časový pořad: Tvoří přílohu těchto propozic.

Střídání hráčů: Je povoleno střídání všech hráčů uvedených na soupisce, vystřídaný hráč může znovu zasáhnout do hry.

Vyloučení hráčů: Vyloučený hráč nesmí startovat v následujícím utkání turnaje.

Zvláštní ustanovení: Po každém utkání ve skupinách budou obě družstva zahrávat pět kopů ze značky pokutového kopu a pak případně po jednom až do rozhodnutí – výsledek tohoto rozstřelu bude sloužit jako pomocné kritérium při shodnosti počtu bodů.

Hodnocení:

1. Počet bodů ( bodové hodnocení 3-1-0 ),

2. Vzájemná utkání družstev se stejným počtem bodů ( minitabulka ),

3. Rozdíl branek ze všech utkáních,

4. Větší počet vstřelených branek,

5. Výsledky pomocných kopů ze značky pokutového kopu družstevse stejným počtem bodů,

6. Při nerozhodném utkání o konečné pořadí pět kopů ze značky pokutového kopu a pak po jednom až do rozhodnutí.

Rozhodčí: Deleguje KR Ústeckého KFS. Náhrada rozhodčích za utkání činí 100,- Kč HR a 50,- Kč AR.

Zdravotní zabezpečení: Hráči startují na vlastní nebezpečí. Lékařský dozor není zajištěn.

Ceny: První tři družstva získají pohár, všechna zúčastněná družstva obdrží diplom. Bude vyhodnocen nejlepší brankář turnaje.

Kompletní propozice včetně rozpisu a soupisky ke stažení ZDE.