U13: Zlaté medaile z Teekanne Cupu 2019

Mladší žáci FK Teplice U13 dosáhli obrovského úspěchu na venkovním turnaji TEEKANNE CUP 2019, který dnes pořádal pražský Motorlet na UMT v Butovické ulici na Praze 6. Ve vynikající konkurenci 10-ti tuzemských týmů věkové kategorie U13 - ročník narození 2007 - získali mladí Skláři pod vedením trenérské dvojice Marek Vait a Petr Pejchar zlaté medaile se ziskem 21 bodů a s bilancí 7 výher a 2 proher se skóre 13:4. Nejlepším hráčem turnaje byl navíc vyhlášen teplický Aleš Březina.

Fotografii vítězného týmu Teekanne Cupu 2019 v plném rozlišení stahujte ZDE.

Jak úspěch svých svěřenců hodnotí hlavní trenér Marek Vait:

" V dnešním náročném turnaji, kde jsme v systému každý s každým odehráli 9 zápasů, jsme si zaslouženě odvezli první místo. Hráli jsme aktivně, sebevědomě a efektivně, kdy jsme nekompromisně řešili vyložené šance. První šest utkání jsme vyhráli ve velké herní pohodě, pak přišla únava, která se projevila dvěma prohrami s důrazně hrajícimi soupeři a v posledním zápase si hráči sáhli na dno a dokázali zvítězit a tím si zajistit první místo v turnaji. Kluci ukázali naplno co v nich je a že tvrdá a poctivá práce na tréninku se vyplácí !!! "

FK Teplice U13 na Teekanne Cupu 2019 reprezentovali: Adam Košťál, David Pazour, Josef Port, Luboš Studený, Adam Vlček, Matěj Matkovič, Aleš Březina, Filip Řepka, Jiří Vachtl, Štěpán Tuček, Jakub Řehák, Daniel Neckář, Vojtěch Jelínek.

Realizační tým FK Teplice U13: Vait Marek - hlavní trenér, Pejchar Petr - asistent trenéra, Baroš Jan - vedoucí mužstva.

Výsledky FK Teplice U13 na turnaji Teekanne Cup 2019 :

FK Teplice vs. SK Slavia Praha 3:0

FK Teplice vs. FC Slavia Karlovy Vary 2:0