18.06.2018 | Novák Jaroslav

U13: Cenný double žáků ročníku 2005 !

V právě skončené sezóně 2017/2018 teplická U13 - hráči ročníku narození 2005 - dokázali vybojovat cenný double, když triumfovali ve své skupině České ligy žáků U13 B a zároveň také vyhráli uplynulý ročník Poháru Hejtmana Ústeckého kraje.

V jarní části mladí tepličtí Skláři v mistrovské soutěži neztratili jediný bod. Celkově získali úctyhodných 61 bodů ze 66 možných a se 194 vstřelenými brankami byli jednoznačným lídrem žákovské ligy skupiny B.

Jak hodnotí úspěšnou sezónu hlavní trenér FK Teplice U13 pan Marek Vait : " Mám obrovskou radost za kluky, že se jim podařilo jednoznačným způsobem ovládnout ligovou soutěž a po zásluze získali také triumf  v Poháru Hejtmana Ústeckého kraje. Kluci už delší dobu předváděli kvalitní výkony, které bohužel ale nebyly vyjádřeny "úspěchem" v podobě zisku mistrovské nebo pohárové trofeje. A i když v žákovském věku pro nás výsledky a poháry nejsou měřítkem toho, co se hráči naučili, také si občas na nějaký pohár sáhnout "musí", aby věděli, že jdou správnou cestou a měli motivaci se dále zlepšovat."

Kompletní fotoalbum FK Teplice U13 z mistrovských oslav prohlížejte ZDE

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež