U12: Hodnocení přípravných utkání

31.7. 2018

FK Příbram – FK Teplice 13:6 (6:1, 1:3, 6:2)

Branky Teplic: Řehák 2, Port, Košťál, Březina, Vlček

Hodnocení trenéra Marka Vaita:

"Soupeř byl během celého zápasu aktivnější a lépe se vyrovnal s obrovským vedrem, které během celého zápasu panovalo. My jsme bohužel zaostávali, jak po fyzické stránce tak po stránce technické."

2.8.2018

MFK Most – FK Teplice 14:12 (1:8, 8:2, 5:2)

Branky Teplic: Březina 3, Borovička 2, Vlček 2, Port, Jelínek, Štefanský, Mataj, Řehák

Hodnocení trenéra Marka Vaita:

"Zápas byl velmi živelný v první třetině jsme předvedli velmi dobrý aktivní výkon, bohužel jsme v průběhu zápasu nedokázali udržet nastavené tempo a soupeř nás po zbytek utkání přehrával. Jelikož se jedná o první zkušenosti s větším hřištěm je to pochopitelné."

4.8.2018

FK Teplice – Hradec Králové 3:20 (1:9, 0:1, 1:6, 1:4)

Sestava Teplic: Košťál, Příhoda – Řehák, Baroš, Tuček, Port, Vlček, Březina, Černík, Borovička, Štefanský, Jirásek, Mataj, Neckář, Jelínek, Štajnc, Kubát, Řepka, Pric, Matkovič

Branky Teplic: Štajnc, Neckář, Řepka

Hodnocení trenéra Marka Vaita:

"Se soupeřem jsme sehráli celkem 4 části po 30 minutách. Od začátku zápasu byl soupeř aktivnější měl větší pohyb bez míče a s ním byl rychlejší. Bylo vidět, že tým soupeře má již delší dobu zkušenosti s hrou 7+1 a tak nás přehrál ve všech herních činnostech i po fyzické stránce."

7.8.2018

FK Teplice – FK Jablonec 28:4 (8:0, 12:2, 8:2)

Branky Teplic: Březina 10, Port 2, Vlček 3, Borovička 2, Kubát 2, Jelínek, Řehák, Štajnc 2, Neckář 2, Řepka 2, Pric

Hodnocení trenéra Marka Vaita:

"Do zápasu jsme vstoupili s obrovskou chutí, zaujetím a aktivitou. Soupeře jsme přehrávali ve všech herních činnostech. Byli jsme aktivnější bez míče, při bránění, úspěšní v soubojích 1 na 1 a nekompromisní v zakončení vyložených šancí. Byl to prozatím náš nejlepší zápas a doufám, že hráči na tento výkon naváží v dalších utkáních."