U12: Bronzové medaile z Teekanne Cupu 2019

Mladší žáci FK Teplice U12 zakončili úspěšný víkend teplické mládeže ziskem bronzových medailí na turnaji Teekanne Cup 2019 pro hráče ročníku narození 2008. Svěřenci trenérů Daniela Kaila a Jakuba Matyse v nabyté konkurenci desítky týmů věkové kategorie U12 vybojovali skvělé 3.místo se ziskem 13 bodů a s bilancí 3 výher, 4 remíz a 2 proher při aktivním skóre 11:6.

Tento víkend se jedná již o třetí stupně vítězství mladých teplických nadějí, kdy po pátečním zisku zlata dorostenců U19 na Memoriálu dr. Václava Jíry a sobotním dalším zlatu tentokrát mladších žáků U13 na stejnojmenném turnaji Teekanne Cup i nejmladší žáci vybojovali cenný turnajový kov na dalším velmi dobře obsazeném turnaji.

Gratulujeme všem zúčastněným hráčům a realizačnímu týmu za skvělou reprezentaci klubu !

Výsledky FK Teplice U12 na turnaji Teekanne Cup 2019:

FK Teplice vs. FK Ústí nad Labem 0:2,

FK Teplice vs. AC Sparta Praha 0:0,

FK Teplice vs. FK Meteor Praha VIII 3:0,

FK Teplice vs. FK Baník Sokolov 3:0,

FK Teplice vs. FK Motorlet Praha 2:2,

FK Teplice vs. SK Slavia Praha 0:3,

FK Teplice vs. FC Baník Ostrava 0:0,

FK Teplice vs. FC Slavia Karlovy Vary 2:2,

FK Teplice vs. CU Bohemians Praha 1:0.