Tomáš Kučera: Třetí inkasovaný gól nás svým způsobem položil

Teplice v neděli prohrály 1:3 v Pardubicích, jejich jediný gól dal v prvním poločase Tomáš Kučera po rohovém kopu. Pěkná branka ze signálu ale sklářům body nepřinesla, není proto divu, že populární TK27 byl na pozápasové tiskové konferenci bez nálady.

Byly momenty okolo teplické neproměněné penalty a třetího klíčového gólu klíčové?
Asi ano, souhlasím. V kombinaci s tím inkasovaným gólem to byla pro nás taková poslední kapka. Nedokázali jsme se oklepat. Nebyl to ale jediný klíčový moment, ale asi byl ten nejdůležitější.

Jak byste celkově zápas zhodnotil?
Po inkasovaném gólu na 0:2 jsme se zvedli. Začali jsme hru vyrovnávat a možná i mít navrch. Ve druhém poločase jsme možná měli optickou převahu, ale nebyly tam vyložené šance. Bohužel jsme nedali penaltu. A ten inkasovaný gól nás svým způsobem položil.

Čím to bylo, že jste do zápasu vstoupili tak vlažně?

To kdybych věděl, tak vám to řeknu. Je nás tu jedenáct. Určitě jsme chtěli mít lepší začátek. Chtěl bych ale vyzdvihnout, že jsme se za stavu 0:2 zvedli a udělali z toho zajímavý zápas.