Tomáš Kučera: O poločase byl v kabině průvan

Tomáš Kučera, stálice ve středové řadě Teplic, byl za remízu 1:1 v Karviné rád. Podle něj k ní pomohla hlavně zvýšená bojovnost žlutomodrých, která přišla se zlepšením ve druhém poločase.

Remíza ze hřiště zachraňující se Karviné je cenná, domácí hráli jako o život.
Ano. My jakžtakž vstoupili do toho zápasu, ve druhé polovině prvního poločasu jsme ale hráli úplný opak toho, co jsme chtěli. Dostali jsme se pod obrovský tlak, který vyústil ve velký počet standardek. Možná zaplaťpánbůh, že jsme o poločase prohrávali jen o gól. V kabině jsme si určité věci vyříkali, určité věci jsme změnili. Pak přišlo vyloučení, i tak jsme se ale soupeři hlavně tou bojovností vyrovnali.

Ve druhém poločase vám pomohl rychlý gól Žitného.
Samozřejmě. Byl trošku průvan v kabině. Chtěli jsme na soupeře vletět, vyšlo to.

Byla Karviná nejnebezpečnější hlavně při standardkách, centrech do vápna?
Čekal jsem, že budou míče ještě víc nakopávat, ale snažili se i o kombinaci. Chvilkami ale byly nepříjemné hlavně ty centrované míče ze strany, těmi Karviná hrozila nejvíc.

Podruhé za sebou jste bodovali venku. To je pro vás v téhle sezóně velmi cenné.
Občas jsou naše výkony doma a venku jako noc a den. Jeli jsme do Karviné pro tři body, ale s jedním můžeme být určitě spokojeni.