Tomáš Grigar: Naprosto chápu zklamání fanoušků

Nejlepším mužem teplického celku je na jaře brankář Tomáš Grigar. Nebýt jeho, gólů v síti žlutomodrých by bylo daleko vice. Po nedělním zápase v Karviné pojmenoval příčiny špatného vstupu do jara.

Druhý zápas po sobě jste o půli prohráli 0:3. Čím si to vysvětluješ?
Je to ostudné, dvakrát nula tři. Ještě můžeme být rádi za poločasy o tři góly. Jsme teď špatní vzadu, vepředu, celé mužstvo je špatné. Nehrajeme týmově, nebojujeme. Je to málo. Takhle to nemusí dopadnout dobře.

Co udělat pro to, aby to nedopadlo špatně?
Vyhrát další zápas. Máme vykartované dva hráče, musíme to urvat bojovností, když to fotbalově nejde.

Zimní přípravu jste přitom neměli špatnou.
Příprava je příprava. Tam není takový tlak, není to o nervech, je to o klidu. Stane se nám to jednou, že dostaneme tři góly, pak podruhé. Je to pak něco jiného v lize.

Fanoušci jsou zklamaní. Jaký pro ně máte vzkaz?
Rozumím jim a naprosto je chápu. Nikomu se nedívá dobře, když dostáváme tři góly za poločas. I my jsme zklamaní. Nechceme takhle hrát, nechceme prohrávat, chceme vítězit.