Tomáš Grigar: Momentálně je jediným receptem boj

Tomáš Grigar byl jednoznačně teplickým mužem utkání. Proti Slavii sice třikrát inkasoval, řadě dalších branek ale zabránil.

Dostali jste od Slavie tři góly, nebýt tebe, tak ta porážka ale mohla být mnohem vyšší.
To je jedno, prohra 0:3 je špatná. Není na to omluva. Neklape nám nic dopředu ani dozadu. Potřebujeme se probudit, třeba ve středu v poháru.

Co je špatně?
Vše! Dopředu jsme tři zápasy bez gólu, dozadu jsme za ty tři zápasy dostali osm gólů. Momentálně nám prostě nejde nic.

Na druhou stranu byla Slavia opravdu hodně silný soupeř.
Hrála výborně, my jsme jí to navíc usnadnili. Momentálně na špičku nemáme, motáme se dole. Doufám, že zvládneme zápasy, co přijdou a uděláme co nejvíc bodů, abychom se dostali z toho ven.

Sráží vás i změny v sestavě?
My si říkáme, že i na lavičce máme kvalitní hráče, kteří se o to poperou. Jen prostě nepřichází výsledky.

V nižších soutěžích jdou kluci na pivo, kde to vše rozeberou. Nezajdete také?
Myslím, že v naši situaci by nám ani to pivo nepomohlo. Musíme bojovat. Momentálně je jediným receptem boj.

Už jsi zmínil, že ve středu se můžete chytit v poháru na Admiře.
Tam musíme vyhrát, nic jiného! Výsledek musí být jednoznačný. Jestli nepostoupíme, tak by to byla totální ostuda. Věřím, že to zvládneme úplně v pohodě.