Tomáš Grigar: Doufám, že budeme bodovat, nejlépe naplno

Nejlepším hráčem Teplic je na jaře jednoznačně brankář Tomáš Grigar. Po dvou zápasech se třemi obdrženými góly v neděli proti Slovácku neinkasoval ani jednou. Z nuly ale příliš velkou radost neměl.

První jarní čisté konto tě určitě netěší, tým chtěl vyhrát.
Samozřejmě, chtěli jsme vyhrát. Musím ale přiznat, že Slovácko bylo fotbalovější, bylo ve větší herní pohodě.

Co se stalo ve druhé půli? Vypadalo to, že jste se ze hřiště vytratili.
Jak jsem říkal, hosté byli ve větší pohodě. Dokázali si odpočinouot na balonu, v klidu si to rozehrát, udělat si dvacet nahrávek. My udělali dvě tři a ztratili balon. Slovácko bylo silnější na balonu, proto to tak vypadalo.

Špatný terén byl pro oba stejný, ale vy jste se s ním vypořádali hůře, že?
Jasně. Nejsme v pohodě, no. Na prostrkování mezi hráči to není, chtěli jsme to co nejvíc zjednodušit. Oni nebláznili, jsou v pohodě.

Slovácko mělo pár dobrých šancí. Která z nich pro tebe byla nejvíc nepříjemná?
Střela ve druhé půli. Neviděl jsem míč, navíc ho někdo lízl zadkem. Ještě jsem to ale vyškrábl.

Ve středu přijede Liberec, ten mám fazonu.
Má. Ale i Slovácko ji mělo, porazilo před tím Slavii. S Libercem to asi bude podobný zápas. Doufám, že budeme bodovat, nejlépe naplno.