Tepličtí trenéři navštívili ZŠ Edisonova

Ve čtvrtek 21. 4. zavítali tepličtí trenéři mládeže do Trnovan na ZŠ Edinosonova v rámci Projektu spolupráce se základními školami v Teplicích. Trenéři Petr Háša, Ondřej Prášil a Jan Rezek společně s maskotem Sklářů gepardicí Jane připravili a aktivně vedli hodinu tělovýchovy tříd 1.A a 1.C.

Pár slov nám k tomuto setkání řekl trenér Petr Háša: "Bylo to opět hrozně příjemné setkání s nejmenšími školáky a také jejich pedagogy. Připravili jsme pro ně spoustu zajímavých pohybových her a soutěží. Na šťastných a usměvavých tvářích všech zúčastněných dětí a také jejich třídní paní učitelky bylo vidět, že si náš společně strávený čas opravdu užili. Bylo to ně příjemné zpestření a trochu jiným způsobem koncipovaná hodina tělesné výchovy než jsou běžně zvyklí."