Tepličtí hráči na prestižním Kouba Cupu

Dnes, v pondělí 27.8.2018 v Plzni a okolí začíná již 24.ročník celostátního fotbalového turnaje starších žáků. Tento finálový turnaj krajských výběrů v kategorii U15, který se hraje jako KOUBA CUP, je pro vybrané hráče vrcholem žákovské kategorie a je také výběrem nejtalentovanějších fotbalistů do širšího nově se tvořícího reprezentačního výběru České republiky U15.

Výběr Ústeckého KFS byl zařazen do pětičlenné skupiny A společně s výběry Pražského FS, Olomouckého KFS, Libereckého a pořádajícího Plzeňského KFS.

Barvy Ústeckého KFS bude v 18-ti členné základní nominaci hájit celkem 11 hráčů z kádru týmu FK Teplice U15, kteří v žákovské lize ČLZ U15 působí pod vedením zkušeného trenérského dua Miroslav Šašek a Jiří Černý.

Kompletní nominaci Ústeckého KFS najdete ZDE.

Propozice a rozlosování turnaje KOUBA CUP 2018 najdete ZDE.

ROZLOSOVÁNÍ – ZÁKLADNÍ SKUPINY :

SKUPINA "A" – Vejprnice

1. Pražský FS