Teplický klub se chystá na nedělní utkání se Slavií

Teplický klub nechce ponechat nic náhodě před nedělním utkáním se Slavií, a proto se chystá posílit jednotlivé vchody kvůli průchodu na stadion a také stánky s občerstvením. I přes to je však nutné, aby fanoušci dorazili s dostatečným předstihem a vstupenky si ideálně koupili již v předprodeji, kde jsou také levnější.

Vstupenky na zápas je možné koupit ve fanshopu na stadionu, v internetovém předprodeji ZDE a také ve všech sběrnách Sazky, kterých je více než 7500 po celé republice. Pro urychlení nákupu v Sazce je ideální nahlásit ID akce, což je pro zápas se Slavií 1945001. Vstupenky stojí v předprodeji 110 Kč pro muže, 55 Kč pro ženy, v den utkání pak 150 Kč pro muže a 75 Kč pro ženy, v obou případech jsou zdarma vstupenky pro děti do 150 cm. Ve sběrnách Sazky však z technických důvodů nelze dětské vstupenky obdržet.

Pro rychlejší průchod na stadion posílí teplický klub také vchody, kde budou kromě turniketů nasazeny také mobilní čtečky. "Posílíme konkrétně vchody A, B a D, tedy ty co jsou nejvíce vytížené. Ke dvanácti turniketům do domácích částí stadionu, tak přibude dalších šest možností vstupu do stadionu. Pro zápas s Plzní, který nás čeká za měsíc už navíc budou nainstalovány dvě nové dvojice turniketů, aby se rychlost průchodu na stadion ještě zlepšila," říká manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Posíleno bude také občerstvení na stadionu, kde budou využity také externí stánky s občerstvením. "Budou otevřeny všechny okénka v jednotlivých částech stadionu, kde si fanoušci budou moci koupit jak pivo, tak také nealko. Klobásy pak bude nutné koupit extra, protože z hygienických a požárních důvodů nelze grily umístit ve stáncích. Kromě klasických stánků využijeme po dohodě s naší cateringovou společností také další externí dodavatele občerstvení, abychom kapacitně pokryly potřeby návštěvy na stadionu," dodává Kovařík.

I přes všechna tato posílení ještě jednou klub zdůrazňuje, že je potřeba dorazit na utkání s předstihem. "Pokud se všichni fanoušci rozhodnou dorazit v posledních třiceti minutách před utkáním a budou si chtít v tomto časovém rozmezí koupit vstupenku, projít na stadion a koupit si občerstvení, tak to ani s tímto posílením není možné zvládnout, proto ještě jednou apeluji na fanoušky, aby využili možností předprodeje vstupenek a na samotný zápas dorazili s předstihem," žádá fanoušky Martin Kovařík.

Pokladny budou před utkáním otevřeny od 17:00 hod., vchody na stadion pak od 17:30 hod..