Teplice v poháru končí

Tepličtí v domácím poháru končí již ve druhém kole, když na hřišti Králova Dvoru podlehli 0:1. Žlutomodří sice na hřišti dominovali a domácí tým jasně přehrávali, jenže šancí si vypracovali pomálu a když už přišly, tak se teplickým branku vstřelit nepodařilo.

Králův Dvůr vedený Jiřím Sabou se dostal do vedení již v 5. minutě zásluhou Michala Hella, který se prosadil hlavou po rohovém kopu. Od té doby začalo obléhání domácí branky, asi největší šanci měl ve 20. minutě Jakub Hora, jenže z malého vápna překopnul branku.

Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, žlutomodří drželi míč, kombinovali, jenže šancí bylo málo. Z dobré pozice se neprosadili Potočný, Vaněček ani Urma. Domácí tak nadšeným výkonem udrželi vedení a připsali si cenný skalp.