Teplice se představí dvakrát doma

Hned dvakrát se teplický tým v závěrečném týdnu přípravy představí na domácí půdě fanouškům. Aby toho nebylo málo tak v neděli je také den otevřených dveří.

Teplické mužstvo se od pondělí začalo připravovat na domácích plochách na Stínadlech a právě zde ve středu také nastoupí k dalšímu přátelskému zápasu. Od 17:00 přivítají na stínadelském Mexiku (hřiště č. 2) FK Litoměřicko. Vstup na tento duel je zdarma, utkání budeme také přenášet na našem YouTube kanále.

Hned v sobotu pak svěřenci Daniela Šmejkala nastoupí opět doma, tentokrát přímo na hlavním hřišti AGC Arény Na Stínadlech přivítají v generálce na ligovou soutěž Sokolov. Hrát se bude od 16:00. Pro toto utkání bude otevřen pouze vchod B, majitelé permanentek na novou sezónu mají vstup zdarma, jinak platí vstupné 50 Kč pro muže a 30 Kč pro ženy. Permanentky bude možné si zakoupit také před zápasem ve fanshopu.

V neděli je připravený pro fanoušky den otevřených dveří, autogramiáda a setkání vedení klubu s fanoušky. Program začne autogramiádou A mužstva v prostorech fanshopu v 11:30, od 13:00 je na programu setkání vedení klubu s fanoušky v Press centru a od 14:00 začnou prohlídky stadionu pro veřejnost. Ty budou začínat u recepce stadionu.