06.01.2020 | Redakce

Teplice odstartovaly přípravu v domácích podmínkách

Dnes dopoledne odstartoval teplický tým v domácích podmínkách zimní přípravu. Během tohoto týdne se budou žlutomodří připravovat v domácích podmínkách. Dopoledne vždy zamíří na umělou trávu v areálu Stínadel, v úterý a ve čtvrtek odpoledne do haly a ve středu odpoledne do posilovny. V sobotu je čeká první přípravné utkání, od 11:00 na umělé trávě na Stínadlech proti Ústí nad Labem.

Kádr v tuto chvíli zůstává téměř totožný s tím, jaký končil podzimní část soutěže. "O posilách v tuto chvíli jednáme. Jsme blízko jednoho příchodu. Pokud se vše podaří, tak by se k nám měl hráč připojit v nejbližších dnech," říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek. Do tréninku se v pondělí zapojil také navrátilec ze Slavie Jakub Hora, u něj je však blízko k odchodu do jedné ze soutěží, které se hrají systémem jaro - podzim a regule tak umožňují jeho přestup. "V tuto chvíli probíhají jednání a uvidíme, zda dospějí do zdárného konce," dodává Vachoušek.

Už dnes odpoledne by měl do Teplic dorazit na testy také australský brankář se zkušenostmi z anglického West Bromwich Albion Jasmin Keranović, který se bude s týmem připravovat do odletu na soustředění. Před ním se rozhodne o jeho angažování.

Známé jsou i první odchody z teplického týmu. Martin Jindráček dostal povolení připravovat se s týmem Příbrami a oba kluby nyní jednají o jeho přestupu. Karel Hasil zamířil na testy do druholigového Sokolova. S "B" týmem se ode dneška budou připravovat Manel Royo, který si hledá angažmá, a Michal Jeřábek, kterému v létě končí jeho smlouva. "V tuto chvíli probíhají jednání a řešíme, co bude nejlepší pro klub. Je možné, že Michal odejde již nyní v zimě," sděluje závěrem Štěpán Vachoušek.

Více informací najdete v rozhovorech pod článkem.


Kádr na začátku zimní přípravy:
Brankáři:
Tomáš Grigar
Jakub Diviš
Luděk Němeček

Hráči:
Tomáš Kučera
Petr Mareš
Patrik Žitný
Pavel Čmovš
Alois Hyčka
Tomáš Vondrášek
Admir Ljevaković
Daniel Trubač
Jan Shejbal
Pavel Vyhnal
Pavel Moulis
Jan Knapík
Matěj Radosta
Jakub Řezníček
Petr Kodeš
Jakub Mareš
Evgenii Nazarov
Igor Paradin
Jan Liška
Jakub HoraO2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů