Teplice - Vyšehrad 1:0 (1:0)

Teplický tým zakončil soustředění v Písku a také celou letní přípravu závěrečným duelem s druholigovým Vyšehradem. Zápas se hrál na hřišti v Písku od 11:00 a trenér Stanislav Hejkal tentokrát zvolil tříobráncové rozestavení.

První poločas utkání mnoho fotbalové krásy nenabídl, žlutomodří sice trpělivě drželi míč na svých kopačkách, ale k ohrožení branky se ne a ne dostat. Když už se povedlo dorážkou Trubačovi hlavičky rozvlnit síť Jindráčkovi, tak rozhodčí odmával ofsajd. Až těsně před poločasem se prokličkoval až do vápna Kučera a vybojoval penalltu, tu proměnil Jakub Mareš.

Po změně stran se neslo utkání v podobném duchu, i když šance přeci jen přicházely, Jindráček s Moulisem ovšem hlavičkovali mimo, Hora zase pouze do tyče. Když i Moulis poslal v závěru přímý kop těsně nad, tak utkání skončilo těsnou výhrou v poměru 1:0.

Příští týden už opět odstartuje ligová soutěž, teplický tým jede v prvním kole do Příbrami, kde nastoupí v sobotu 13. července od 17:00 hod..